🎁 Pielęgnacja brody
Filtrowanie

Dostępny

Cena

20,00 zł - 165,00 zł

Pielęgnacja brody

Broda jeszcze do niedawna kojarzyła się wyłącznie ze starszymi mężczyznami. W ostatnim czasie przechodzi jednak renesans i na jej zapuszczenie coraz częściej decydują się młodsi panowie. Zajmuje to sporo czasu, ale efekt finalny jest zdecydowanie tego wart. Aby jednak broda prezentowała się efektownie, należy w odpowiedni sposób o nią dbać. Kluczową rolę odgrywa między innymi jej regularne czesanie, które umożliwia oczyszczenie jej z zanieczyszczeń i drobinek skóry. Sprawia to także, że mieszki włosów stają się silniejsze. Równie istotne jest częste podcinanie brody - uchronimy się w ten sposób przed rozdwajaniem włosów i sprawimy, że staną się one mocniejsze. Żaden prawdziwy brodacz nie obędzie się również bez specjalistycznych środków do pielęgnacji brody, których bogaty wybór znajdziecie w naszym sklepie.

Jakie produkty do pielęgnacji brody powinien mieć każdy jej posiadacz?

Pierwszy niezbędny produkt to szczotka do brody, która sprawdzi się do czesania włosów zarówno krótkich, jak i długich. Nasza propozycja to model wykonany z włosia z dzika umieszczonego na pneumatycznej poduszce, z drewnianym uchwytem. Kolejny przydatny produkt to mydło do brody. Najlepiej sięgnąć po produkt naturalny, na przykład z węglem drzewnym, który jest znany ze swoich właściwości oczyszczających, detoksykacyjnych oraz bakteriobójczych. Niezwykle praktycznym produktem jest również olejek na gorąco, który pielęgnuje i odbudowuje brodę. Chroni on ją przed uszkodzeniami i wspomaga jej wzrost.

produkty do pielęgnacji brody
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć